KONKURS PLASTYCZNO-TECHNICZNY „PANDO WIELBICIELE”

Celem konkursu jest:

1. Wykonanie pracy plastycznej lub technicznej zgodnie z motywem przewodnim wizerunku pandy z okazji Dnia Pandy
  2. Rozwijanie aktywności twórczej i kreatywności dzieci.
  3. Kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez wykorzystanie różnorodnych metod plastycznych i technicznych (mogą być prace przestrzenne)

Założenia organizacyjne:

1. Konkurs kierowany jest do uczniów klas 1-5. Praca powinna zostać wykonana zgodnie z tematem
  2. Prace należy przynieść do p Agnieszki Janik-Wójcik lub zostawić w świetlicy szkolnej.
  3. Udział w konkursie oznacza udzielenie organizatorowi prawa do publicznej prezentacji zgłoszonej pracy (zdjęcie pracy) na stronie internetowej szkoły oraz Facebooku szkoły .
  4. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na udział dziecka w konkursie „Pando Wielbiciele” oraz wykorzystaniem danych osobowych (imię, nazwisko, klasa) celem wyznaczenia nagrodzonych i wyróżnionych prac na Facebook’u i stronie www szkoły (zgoda do pobrania i wypełnienia).

Warunki konkursu:

1. W konkursie nagrodzone zostanie I, II i III miejsce w dwóch kategoriach wiekowych uczniowie kl 1-3 i kl. 4-5 Technika oraz format pracy dowolne.
  2. Prace można przynosić od 21.03.2022 r. (poniedziałek)
  3. Ostateczny termin przyniesienia prac upływa 28.03.2022 r. (poniedziałek)
  4. Do każdej pracy konkursowej proszę dołączyć kartkę z imieniem i nazwiskiem dziecka oraz zgodę na udział.

Wszystkie podpisane prace, zgodne z tematyką zostaną sfotografowane i umieszczone na profilu Szkoły Podstawowej nr 15 w Sosnowcu

1. Ogłoszenie wyników nastąpi 01.04.2022 r.
  2. Nagrodą w konkursie jest dyplom i nagroda rzeczowa dla pierwszych trzech miejsc oraz dwóch wyróżnień.

Organizator  konkursu: Agnieszka Janik-Wójcik

Data dodania: 2022-03-15 17:45:47