Konkurs na grafikę komputerową „Bezpieczni w sieci”.

Konkurs na grafikę komputerową „Bezpieczni  w sieci”.

Dzień Bezpiecznego internetu ma na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa dzieci w Internecie oraz nagłośnienie tematyki dotyczącej bezpieczeństwa online.

Z okazji zbliżającego się Dnia Bezpiecznego Internetu  zapraszamy do udziału w konkursie na projekt graficzny (plakat) zawierający hasło „Bezpieczni w sieci” i promujący bezpieczne zachowania w Internecie.

Plakat należy przesłać  na maila i.mruk@szkola15.sosnowiec.pl  do dnia  8 lutego 2021r. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone i opublikowane na facebooku i stronie internetowej szkoły.

Data dodania: 2021-01-31 13:40:36
Data edycji: 2021-02-01 08:37:41