konkurs „Kartka Bożonarodzeniowa”

Serdecznie zapraszamy uczniów klas IV-VIII

do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie

Kartka Bożonarodzeniowa”

Tematyka konkursu obejmuje czas związany ze Świętami Bożego Narodzenia (wszystkimi przygotowaniami, tradycjami i obrzędami zarówno religijnymi, jak i świeckimi) i polega na przedstawieniu własnego postrzegania tych świąt poprzez działania plastyczne.

Każdy uczestnik może nadesłać jedną pracę o wymiarach kartki pocztowej A5 (pełny wymiar kartki to format A4  złożony na pół do formatu A5) ze względu na zaplanowaną formę ekspozycji prac. Zaprojektowane i wykonane dowolną techniką (rysowanie, malowanie, wyklejanie itp.), prace zostaną wyeksponowane w Galerii „OKO” w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu.

Prace na konkurs należy  dostarczyć do sekretariatu szkoły do 23.11.2020 r

Życzymy powodzenia !

Ważne!

Do pracy należy dołączyć formularz zgłoszeniowy, który stanowi załącznik do niniejszego regulaminu.

Data dodania: 2020-11-05 13:24:19
Data edycji: 2020-11-05 16:57:19