KONKURS !!!

Zachęcam wszystkich uczniów do udziału w diecezjalnym konkursie grafiki użytkowej na plakat

"Błogosławiony ksiądz Michael McGivney"

Praca konkursowa może zostać stworzona dowolną techniką (np. szkic, rysunek, malarstwo) lub w formie komputerowej w dowolnym programie graficznym, zapisana w postaci pliku jpg/pdf lub png.

Materiały źródłowe, w tym elektroniczne, wykorzystane w plakacie muszą pochodzić z legalnego źródła, powinny być udostępnione na licencji Creative Commons.

Jedną pracę konkursową może wykonać jeden uczestnik lub zespół, złożony maksymalnie z 3 uczestników.

Do pracy należy dołączyć kartę informacyjną i oświadczenie którą możecie otrzymać od nauczyciela religii.

Prace oceniane będą w kategoriach wiekowych: przedszkola, uczniowie klas I- III szkół podstawowych, uczniowie klas IV–VIII szkół podstawowych oraz uczniowie klas szkół ponadpodstawowych.

Ocenie podlega zgodność pracy z tematyką konkursu, pomysłowość, przejrzystość, estetyka wykonania.

Prace proszę dostarczyć do nauczyciela religii do dnia 25 października b.r.

Komisja konkursowa zastrzega sobie prawo fotografowania prac konkursowych oraz stworzenia z nich wystawy ogólnodostępnej. Autorzy prac (rodzice/prawni opiekunowie autorów) wyrażają zgodę na prezentację ich wytwórczości oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie organizacji i powszechnego promowania konkursu.

Wszystkie informacje dotyczące konkursu znajdują się na stronie internetowej:

Data dodania: 2021-10-20 17:14:40
Data edycji: 2021-10-20 17:26:00