Kolejny sukces naszych uczniów!

W marcu b.r. przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w międzyszkolnym konkursie I love Sosnowiec organizowanym przez SP13 w Sosnowcu. Konkurs swym patronatem objął Prezydent miasta Sosnowiec, p. Arkadiusz Chęciński. Uczniowie zaprezentowali swoje talenty w kategorii: praca plastyczno-techniczna, fotografia oraz śpiew.

Z radością informujemy, że

I miejsce w kategorii praca plastyczno-techniczna otrzymała Natalia Przybyło z kl. 3b.

II miejsce w kategorii śpiew zajęła Zosia Gruczoł z kl. 2a

Dziewczynki odebrały nagrody i dyplomy podczas uroczystej gali, która odbyła się 26 kwietnia w Zagłębiowskiej Mediatece. Nagrodzenie laureatów poprzedzone było wypowiedziami ekspertów z poszczególnych dziedzin.

Gratulujemy naszym uczennicom talentu, wysiłku włożonego w przygotowanie się do konkursu i odwagi podczas prezentowania się na scenie.

Data dodania: 2024-05-06 09:50:21
Data edycji: 2024-07-05 12:05:58