Klasa III a w Wyższej Szkole Medycznej

20 listopada 2019 r. mama Zuzi zaprosiła nas do Wyższej Szkoły Medycznej w Sosnowcu.  Na miejscu serdecznie przywitała nas Pani Kanclerz , która przygotowała dla nas ciekawy wykład o udzielaniu pierwszej pomocy. Potem udaliśmy się do pomieszczeń przypominających szpital. Tam pod okiem ratownika medycznego przystąpiliśmy do ćwiczeń praktycznych z resuscytacji .  Poznaliśmy budowę oraz  działanie defibrylatora serca. Pan ratownik wszystkich chwalił i częstował słodkimi  niespodziankami. Nasze największe zainteresowanie wzbudził mówiący fantom. Bardzo zadowoleni ze zdobytych umiejętności wróciliśmy do szkoły. Serdecznie dziękujemy mamie Zuzi, Pani Kanclerz  oraz ratownikowi medycznemu  za  niezwykle ważne i pouczające zajęcia. Zachęcamy wszystkie koleżanki i kolegów do zdobywania umiejętności udzielania pierwszej pomocy.

Data dodania: 2019-12-03 21:26:50
Data edycji: 2021-03-22 12:38:40