Klasa 1a wraz z przedstawicielami scholki wNiebogłosy udała się do Sosnowieckiego Hospicjum

18 kwietnia klasa 1a wraz z przedstawicielami scholki wNiebogłosy udała się do Sosnowieckiego Hospicjum św. Tomasza Apostoła w Sosnowcu. Inicjatorem spotkania był ksiądz Konrad Mruk. Nasi uczniowie przygotowali dla podopiecznych hospicjum przedstawienie pt. "Przebudzenie". Dzięki wspólnym tańcom i śpiewom udało się wnieść słońce i radość w serca widowni. Wiosenne kwiaty przypomniały o tym, że o tej porze roku wszystko budzi się do życia. Rodzi się także nadzieja na lepsze jutro.

Dobro, które dziś masz
dla chorych (...)  ludzi,
prędzej czy później do ciebie
z podwójną siłą powróci.
Pomagać to dzielić się,
nie chcąc w zamian dosłownie niczego.
Łzy pozamieniać w śmiech -
nie ma nic bardziej cennego.
(fragment utworu z płyty Piosenki Mądrych Dzieci)

Fotorelacja:  https://www.facebook.com/100057360915701/posts/pfbid01DbB3HSdk7oKqboQxZpM3NBmA5mC1JbLF4anySErv5wSuU2wyrSJnWrak7G2ZCKKl/?app=fbl

Data dodania: 2023-04-25 17:45:13
Data edycji: 2023-04-25 17:53:48