Jesteśmy Szkołą w Chmurze

Nasza szkoła została wyróżniona i otrzymała prestiżowy certyfikat firmy Microsoft „Szkoła w Chmurze”. Dzięki temu, dołączyliśmy do ogólnopolskiej sieci Szkół w Chmurze Microsoft oraz ogólnoświatowej sieci Microsoft Schools.

Certyfikat i list gratulacyjny przekazały szkole Cecylia Szymańska-Ban, dyrektor ds. Edukacji Microsoft Polska oraz Agata Kapica, manager programu Microsoft dla Edukacji. Tytuł nadawany jest szkołom, które podjęły się procesu transformacji sposobu nauczania z wykorzystaniem nowych technologii.

Uzyskanie tego wyróżnienia stało się możliwe dzięki zaangażowaniu dyrekcji szkoły oraz pani pedagog - mgr Beaty Orzechowskiej w aktywne wykorzystanie usługi Microsoft Teams. Platforma stwarza duże możliwości pracy mobilnej, zespołowej i ułatwia komunikację wewnątrz szkoły.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy dzięki pracy zdalnej i wykorzystaniu narzędzi Microsoft, a przede wszystkim Office 365, przyczynili się do uzyskania tego cennego certyfikatu!

Autor: mgr Anna Malecka

Data dodania: 2020-07-30 06:12:56