Jasełka 2021

Niesamowite JASEŁKA dla mieszkańców naszej dzielnicy połączone z licytacją szopek na rzecz Hospicjum Sosnowieckie im. św. Tomasza Apostoła oraz rozstrzygnięciem Miejskiego Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych.
Pięknie dziękujemy naszym uczniom za wzruszające i śmieszne momenty Jasełek oraz zaproszonym Gościom, którzy swoją obecnością uświetnili uroczystość ❤️ Pierwszemu Zastępcy Prezydenta Miasta Sosnowca - panu Zbigniewowi Byszewskiemu, panu Mateusz Bochenek - Poseł na Sejm RP wraz z dyrektorem Biura Poselskiego - pani Joannie Szcześciak, dyrektorowi Wydziału Katechetycznego Kurii Diecezjalnej w Sosnowcu - ks. dr Michałowi Bordzie, pani Małgorzacie Czapli - Prezesowi Zarządu Hospicjum św. Tomasza Apostoła w Sosnowcu, panu Tomaszowi Kwiecień wraz z wolontariuszami, państwu Danucie i Grzegorzowi Wola - przewodniczącemu Rady Dzielnicy Południe, Wiceprzewodniczącemu Rady Miasta Sosnowca - panu Tomaszowi Niedziela oraz Radnemu Miasta Sosnowca - panu Bartoszowi Górskiemu. Dyrekcja szkoły składa serdeczne podziękowania dla rodziców zaangażowanych w Jasełka, dla pani Magdaleny Dąbrowskiej, Agnieszki Czop oraz dla pani Agaty Cieślik, dla nauczycieli - księdzu Konradowi Mruk, pani Iwony Mruk, Izabeli Siwek, Magdaleny Kondrackiej, Bartosza Ślefarskiego, Joanny Chmury, Beaty Orzechowskiej oraz Aleksandry Ryt. ❤️❤️❤️ DZIĘKUJEMY.
Podczas aukcji zebraliśmy ponad 1500 zł dla sosnowieckiego hospicjum❤️ dziękujemy wszystkim za okazane serce ❤️❤️❤️❤️❤️
Data dodania: 2021-12-20 11:20:17
Data edycji: 2022-01-20 11:14:35