Czcionka:

Kontrast:

Informacja dotycząca kalendarza roku szkolnego

Drodzy Rodzice. Kochani Uczniowie

Zgodnie z Rozporządzeniem MEN,  dyrektor szkoły ma prawo ustalić w  kalendarzu roku szkolnego dni wolne od zajęć dydaktycznych.  W naszej szkole takie dni  zostały ustalone na początku roku szkolnego w porozumieniu z Radą Rodziców i przypadają one m.in. na czas egzaminów ósmoklasisty oraz w piątek po Święcie Bożego Ciała.

W związku z powyższym  12 czerwca (piątek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Szkoła zapewni opiekę uczniom kl. I – III zgłoszonych wcześniej na zajęcia opiekuńcze.

W dniach 16, 17, 18 czerwca odbędą się egzaminy ósmoklasisty. Wszyscy nauczyciele zaangażowani będą w prace komisji nadzorujących przebieg egzaminu, dlatego w tych dniach nie odbędą się żadne zajęcia dydaktyczne. Kochani uczniowie, zachęcam Was do spędzenia czasu przy ciekawej książce, krzyżówkach, sudoku czy w inny wybrany przez Was sposób.

Z pozdrowieniami

Wiesława Szopa