Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Informacja

Informacja

Kształcenie na odległość przedłużono do 26 czerwca

 

W związku z  utrzymującą się liczbą zachorowań, wywołanych rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 kształcenie na odległość  zostało przedłużone do 26 czerwca br. zgodnie z Rozporządzeniem MEN zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 3 czerwca 2020 r., poz. 990).

Rodzic ma prawo  do dodatkowego zasiłku opiekuńczego wypłacanego rodzicom do dnia 28 czerwca (na podstawie art. 4 i 4a ustawy z dnia 2 marca 2020 roku o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych).

Zgodnie z kalendarzem roku szkolnego w piątek, 26 czerwca, kończą się zajęcia szkolne i rozpoczną upragnione wakacje.  Z uwagi na sytuację epidemiczną w naszym regionie świadectwa będą odbierane zgodnie z harmonogramem, który wkrótce zostanie Państwu podany do wiadomości.

Kochani Uczniowie. Drodzy Rodzice.

Informuję, że  odbiór świadectw poprzedzony będzie oddaniem podręczników, które uczeń otrzymał w szkole.  Rozliczenie się z otrzymanych podręczników jest obowiązkiem każdego ucznia. Sposób i harmonogram przekazania podręczników zostanie opracowany i podany do wiadomości przez nauczyciela biblioteki.

Z pozdrowieniami

Wiesława Szopa

Data dodania: 2020-06-07 05:42:00
Data edycji: 2020-06-07 05:44:43
Ilość wyświetleń: 270

Kalendarz

BIP
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej