Inauguracja roku szkolnego 2018/19

Autor: Barbara Jureczka Data: 03.09.2018r.

3 września odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2018/2019. W uroczystości uczestniczyli uczniowie, nauczyciele, pracownicy obsługi oraz rodzice. Po krótkiej części artystycznej, nawiązującej do wydarzeń z 1 września 1939 roku, i życzeniach od pani dyrektor mgr Wiesławy Szopy, uczniowie udali się do sal lekcyjnych na powakacyjne spotkanie z wychowawcą.

Mamy świadomość, że jak każdy nowy rok szkolny, tak również i ten przyniesie wszystkim dużo pracy, wiele niespodzianek, zarówno miłych, jak i tych bardziej uciążliwych. Mamy jednak nadzieję, że tych pierwszych będzie więcej. Jedną z nich było przeprowadzenie remontu i urządzenie harcówki. Praca została wykonana w czasie wakacji. Było to możliwe dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców, którzy postarali się o fundusze oraz włożyli własną pracę, aby zdążyć z niespodzianką. W czasie uroczystości nastąpiło oficjalne przekazanie kluczy pani dyrektor, która oddała je młodym gospodarzom harcówki.

Rodziców reprezentowała pani Solecka, która już nie po raz pierwszy zrobiła coś wartościowego dla uczniów tej szkoły.

Zatem serdecznie wszystkim dziękujemy!

Data dodania: 2018-10-20 22:09:59
Data edycji: 2019-10-17 22:10:44