Głosujemy na stronie FB Stobud - Fachowy Sąsiad

!!!!!!!Głosujemy na stronie FB Stobud - Fachowy Sąsiad !!!!!!!! Dodatkowe 5pkt. za inspirujący komentarz ❤️ WALCZYMY!
PIĘKNE KLASY - GŁOSOWANIE ❤

??? Zapraszamy Państwa do oddania głosu na najbardziej udaną - Państwa zdaniem - metamorfozę jaką przeszły klasy śląskich szkół.
Do ostatniego etapu naszej zabawy zakwalifikowało się pięć placówek. Po przejściu kilku etapów związanych z projektowaniem, przekazaniem farb i remontem, nadszedł czas na głosowanie.
Punkty przyznawane będą za wyrażenie emocji pod wybraną Placówką (Klasą). Jedna osoba może oddać 1 komentarz. Punkty będą naliczane jednorazowo.
a) 1pkt za „Super” (Serduszko) lub „Like”
b) 5 pkt za „ Inspirujący komentarz”
Na Klasę może głosować każdy: nauczyciele, rodzice, krewni, dzieci, absolwenci szkoły, znajomi. Ważne aby grać fair play i nie kupować głosów. Organizator zastrzega sobie prawo do nie uznawania głosów, co do których istnieje zasadne podejrzenie, że pochodzą z kont fikcyjnych.
Czas trwania głosowania w dniach od 25.09.2022 do 10.10.2022 do godziny 12.00.
Poniżej link do głosowania.

Data dodania: 2022-09-27 19:29:55
Data edycji: 2022-09-27 19:47:50