Fotowoltaika dla szkół

Mamy to ! ????
Fotowoltaika dla szkół to sposób, który pomaga zadbać o środowisko naturalne, ułatwia wpojenie młodym ludziom proekologicznych postaw i umożliwia ograniczenie wysokości rachunków za prąd. Nasza szkoła jako jedna z pierwszych w Polsce wzięła udział w projekcie firmy Menlo Electric.
Z inicjatywą darmowego montażu fotowoltaiki w placówkach edukacyjnych i instytucjach dbających o rozwój najmłodszych wyszedł dostawca sprzętu fotowoltaicznego, firma Menlo Electric. W ramach projektu charytatywnego Energy to power your future darmowe instalacje fotowoltaiczne są montowane w wybranych szkołach. Jako pierwsza swoją instalację otrzymała Szkoła Podstawowa nr 15 im. Stefana Żeromskiego w Sosnowcu.
#MenloElectric
Ogromne podziękowania kierujemy do Regionalnego Dyrektora Menlo Electric ds. Sprzedaży - PANA TOMASZA KOZYRY.
Data dodania: 2022-06-05 14:50:30
Data edycji: 2022-06-05 14:54:03