Finał okraszony brązem - Szkoła Podstawowa nr 15 im. Stefana Żeromskiego

Finał okraszony brązem

To już ostatni mecz w Mistrzostwach ÅšlÄ…ska MÅ‚odzików z udziaÅ‚em zawodników z pod szyldu OrlÄ…t. Tym razem nasi uczniowie grali z faworyzowanym LUKS Jedynka Miasteczko ÅšlÄ…skie. Do tego spotkania tabela dawaÅ‚a nam pewny brÄ…z, a przeciwnicy walczyli dalej o zÅ‚oto. Pomimo nie najlepszej naszej grze, na co miaÅ‚a wpÅ‚yw bardzo duża przerwa w treningach z powodu kwarantann wielu zawodników ( nie których do 7 listopada) zremisowaliÅ›my 2-2. Dużą zasÅ‚ugÄ™ osiÄ…gniÄ™ciu tego wyniku miaÅ‚ bramkarz Kacper Pacek, który sam obroniÅ‚ kilkanaÅ›cie strzaÅ‚ów i kilka najazdów oraz rzut karny. Mecz mógÅ‚ też zakoÅ„czyć siÄ™ zwyciÄ™stwem OrlÄ…t gdyby zawodnicy z Niweckiej 15 wykorzystali kilka 100% sytuacji. A tak mecz zakoÅ„czyÅ‚ siÄ™ remisem który daÅ‚ nam brÄ…z. ZÅ‚oto dziÄ™ki dziÄ™ki remisowi zdobyÅ‚a Siemianowiczanka a srebro Miasteczko ÅšlÄ…skie.

Data dodania: 2020-11-10 13:38:57
Data edycji: 2020-11-10 14:24:16