Czcionka:

Kontrast:

Europejski Dzień Języków

28 września odbyły się w naszej szkole obchody Europejskiego Dnia Języków. Podziwialiśmy stroje, nawiązujące do kultury wybranych państw, słuchaliśmy ciekawych historii o krajach Europy. Dzięki bardzo dużej grupie ochotników mogliśmy poznać różne ciekawostki, dotyczące państw europejskich. Było to bardzo ciekawe przeżycie, co zawdzięczamy naszym uczniom, którzy samodzielnie przygotowywali stroje, plakaty, rekwizyty, a nawet potrawy oraz taniec. Każda klasa prezentowała się w barwach wybranej flagi. W czasie lekcji uczniowie opowiadali o swoich przeżyciach w czasie podróży po Europie, oglądali filmy i bajki w językach obcych, grali w gry dydaktyczne. Podczas tej imprezy uczniowie mogli przekonać się, że warto przykładać się do nauki języków obcych i promować kulturę obcych krajów.

Uczeń klasy ósmej, Szymon, przygotował ciekawą prezentację multimedialną na temat Europejskiego Dnia Języków. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia. Dowiecie się z niej wielu ciekawych rzeczy.

Ten dzień był pełen wrażeń i dobrej zabawy. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację.

Ale to jeszcze nie koniec…..Zachęcamy serdecznie społeczność szkolną do przystąpienia do quizu o krajach europejskich, dostępnego pod linkiem: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=rDl5i3Npn0OUl1W2LgQKmtA3O-jUA0NNsPi_ZF0_wF9UOVAyUjVLMDBORFpKWDNUSklNMUY4QksxUC4u

Quiz został przygotowany w aplikacji Forms, więc aby do niego przystąpić należy zalogować się loginem i hasłem, z których korzystaliście logując się do lekcji zdalnych na Teams. Bardzo zachęcamy, aby rozwiązaniem quizu pochwalić się swojemu nauczycielowi języka obcego…..na pewno to docenimy ;)

Data dodania: 2020-09-29 15:33:32
Data edycji: 2020-10-12 19:29:10