Dziewczęta z SP 15 trzecią drużyną Młodzieżowych Mistrzostw Makroregionu.

Nasze szkolne hokeistki na trawie 19 września brały udział w Młodzieżowych Mistrzostwach  Makroregionu. Niedzielny turniej  nie był łatwym dla naszych uczennic. Nie mogąc wstawić się w optymalnym składzie (brak aż 5 podstawowych zawodniczek) musiały walczyć w bardzo odmłodzonym składzie z doświadczonymi rywalkami z Orient II Łozina, KKS Kolejarzem Gliwice, Polonią Wrocław oraz  Dwójką Nysa. Pomimo tak dużego osłabienia dziewczęta wywalczyły brązowy medal. Niestety trzecia lokata nie dawała szansy do awansu na turniej finałowy Mistrzostw Polski Młodziczek i Młodzików do którego dzień wcześniej awansowali koledzy z klubu. Na pocieszenie pozostał fakt iż jako jedyny klub w kraju obie drużyny stanęły na podium.

Naszą szkołę i klub reprezentowały:
1. Sara Solecka
2. Dorota Piwnik