Dzień św. Patryka w naszej szkole

Dzień św. Patryka w naszej szkole był bardzo………………..zielony.

Klasy młodsze przebrały się w zielone stroje i kostiumy. Jesteśmy pod wrażeniem waszej pomysłowości :) Stroje były rewelacyjne! Zielone były również nasze śniadaniówki. W tym dniu uczniowie jedli przyniesione z domu zielone, zdrowe śniadanka. Pokazaliśmy, że z zdrowych owoców i warzyw można stworzyć pyszne dania. Dziękujemy za wspaniały dzień i wasze zaangażowanie drodzy uczniowie, rodzice i nauczyciele. To był fajny dzień. Również uczniowie klas starszych wykazali się ogromną kreatywnością, przesyłając swoje zdjęcia w przebraniach. Bardzo dziękujemy. Wyniki konkursu na najciekawszy kostium zostaną ogłoszone niebawem; wszyscy wyglądaliście zjawiskowo:) Uczniowie klas IV-VII- pamiętajcie o piątkowym konkursie wiedzy o dniu św. Patryka- o 11.45, link będzie w zespołach na Teams.

Data dodania: 2021-03-18 11:22:45
Data edycji: 2021-03-19 16:59:14