Dzień Pluszowego Misia

25 listopada uczniowie klas młodszych obchodzili Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji p. A. Janik-Wójcik zorganizowała dla naszych najmłodszych paradę z misiami oraz konkurs na najciekawsze misiowe przebranie.

Podczas akcji uczniowie rysowali portret misia, brali udział w paradzie ze swoim pluszowym przyjacielem oraz śpiewali piosenki, których głównym bohaterem był miś.
Wychowawcy omawiali z dziećmi filmy i baśnie z udziałem znanych niedźwiadków. Największą sympatią nadal cieszył się popularny od lat Kubuś Puchatek. Podczas edukacji przyrodniczej uczniowie poznali różne gatunki niedźwiedzi, jakie możemy spotkać na poszczególnych kontynentach.

Zapraszamy na krótki filmik z udziałem naszych pluszowych przyjaciół ;-)

Magdalena Kondracka

Data dodania: 2021-12-15 21:20:25