Dzień Liczby Pi- Światowy Dzień Matematyki - Szkoła Podstawowa nr 15 im. Stefana Żeromskiego

Dzień Liczby Pi- Światowy Dzień Matematyki

Dnia 14.03.2024 obchodziliśmy w Naszej Szkole Dzień Liczby Pi- Światowy Dzień Matematyki. Podczas tego dnia uczniowie utworzyli węża matematycznego- żywe rozwinięcie dziesiętne liczby Pi (prawie 200 miejsc po przecinku).
W szkole można byÅ‚o podziwiać prace uczniów (o sÅ‚awnych matematykach, liczbie Pi, ciekawostkach matematycznych) oraz rozwiÄ…zywać rebusy.
Ponadto odbyÅ‚ siÄ™ konkurs matematyczny „1 z 9”, w którym udziaÅ‚ wziÄ™li uczniowie klas 4-8. W tym roku mistrzem matematyki zostaÅ‚a Emilia M. z klasy 8a- gratulujemy!

Wszystkim uczniom dziÄ™kujemy za wspólnÄ… zabawÄ™.

Data dodania: 2024-03-17 08:09:27
Data edycji: 2024-03-20 08:09:44