Dzień Dziecka - rozwiązanie

KTO KRYJE SIĘ NA DZIECIĘCYCH FOTOGRAFIACH? – ROZWIĄZANIE

„Każda piękna chwila

Ma swoją datę ważności.”

Cieszymy się, że zabawa w odgadywanie: „ Kto kryje się na dziecięcych fotografiach?”, spotkała się z dużym zainteresowaniem zarówno dzieci, jak i rodziców. Chociaż przyznać musimy, że niewiele  osób odważyło się wziąć udział w konkursie. Mimo to wszystkim, którzy próbowali  dopasować nazwiska nauczycieli do dziecięcych twarzy w zaciszu swojego domu i tym, którzy zechcieli podzielić się z nami swoimi „typami” SERDECZNIE  DZIĘKUJEMY za wspólną zabawę! Miło nam poinformować, że najwięcej trafnych odpowiedzi  udało się udzielić uczennicy klasy  Va Magdalenie Kaczmarek i jej tacie  oraz Szymonowi Tuszyńskiemu z klasy VIb i jego mamie, którzy prawidłowo rozpoznali 9 nauczycieli.  Pani Agata Małecka wraz z synem Szymonem z kl. Va  właściwie podali  nazwiska 7 nauczycieli. Gratulujemy!

A w filmie odpowiedzi do naszej zabawy:)  https://www.youtube.com/watch?v=8bVqoQFA-6g

Data dodania: 2020-06-04 22:31:29
Data edycji: 2020-06-05 10:24:47