Dni Otwarte 15 - stki - 7 i 8 marca

7 marca rozpoczęliśmy drugi tydzień Dni Otwartych w naszej szkole.
Wychowawcy klas 1a i 1b zorganizowali dla naszych gości warsztaty kreatywne pt. "Bąbelkowa kraina sztuki". Każdy miał okazję wcielić się w małego artystę, by stworzyć wyjątkową pracę.
Uczniowie wykonywali kolorowe odbitki z wykorzystaniem folii bąbelkowej. Proces wyciskania pomalowanych bąbelków był dla dzieci największą atrakcją.

Następnie przystąpiliśmy do projektu grupowego pt. "Tęczowe akwarium"Tym razem dzieci malowały na folii klasycznej imitującej przeszklone naczynie. Pojawiło się mnóstwo ciekawych pomysłów: rybki, meduzy, ośmiornice, syreny, konik morski i wiele innych podwodnych stworzeń.

8 marca odwiedzające nas przedszkolaki tworzyły kolorowe wydrapywanki oraz brały udział w warsztatach plastycznych pt. "Zaczarowany ogród" zorganizowanych przez p. Aleksandrę Ryt. Nasi przyszli uczniowie poznali nową funkcję patyczków kosmetycznych. Po nasączeniu w farbie pozwoliły nam na uzyskanie ciekawych efektów.

Nasi goście otrzymali pamiątkowe plakietki, książeczki z nalepkami oraz symboliczne ołówki reklamujące naszą szkołę. Mamy nadzieję, że przedszkolaki miło będą wspominać wspólnie spędzony czas i niebawem zawitają w progi naszej szkoły.

filmik  https://youtu.be/ekV8SRdDVWA

Serdecznie dziękujemy za przybycie!
J. Hasik
M. Kondracka