BAL WALENTYKOWO-KARNAWAŁOWY UCZNIÓW KLASY II B

BAL WALENTYKOWO-KARNAWAŁOWY UCZNIÓW  KLASY II B

Autor: A. Janik - Wójcik

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla dzieci to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Dnia 14 lutego uczniowie klasy II b wraz z rodzicami uczestniczyli w balu walentynkowo – karnawałowym. Wszyscy zaproszeni goście przebrani w kolorowe stroje, wcielili się w bohaterów kultowych bajek i filmów. Muzyka płynąca z głośników inspirowała do szalonej zabawy. Animatorzy urozmaicali zabawę ciekawymi konkursami, wymagającymi nie lada sprawności. Jednym słowem zabawa na 102!!! Wielką atrakcją dla dzieci podczas balu były pokazy baniek mydlanych: dymnych, ognistych łącznie z zamykaniem w bańce mydlanej. Punktem kulminacyjnym imprezy było spotkanie z wyjątkowym gościem Minionkiem i niepowtarzalna okazja do zrobienia pamiątkowego zdjęcia                             z naszym bohaterem. W trakcie zabawy mieliśmy również okazję do skosztowania zdrowych przekąsek przygotowanych przez uczniów z pomocą rodziców podczas zajęć z programu ,,Smacznie, zdrowo, kolorowo przed wszystkim deserowo”.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości oraz dostarczyła niezapomnianych wrażeń.

Dziękuję dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie balu oraz pięknych balowych strojów i smacznego poczęstunku.

Zapraszamy do fotorelacji na FB szkoły.

Data dodania: 2020-02-18 20:32:34
Data edycji: 2020-02-18 20:35:04