Czcionka:

Kontrast:

Akcja PARKRUN.

Serdecznie zapraszamy naszych uczniów oraz rodziców do włączenia się do biegów w ramach akcji PARKRUN.

W zeszłym tygodniu uczniowie naszej szkoły odbyli szkolenie na wolontariuszy sosnowieckiej edycji ParkRun i od najbliższej soboty będą aktywnie pomagać w realizacji cotygodniowych biegów w Parku Miejskim im. Jacka Kuronia w Kazimierzu Górniczym.

Przed biegiem należy zarejestrować się na stronie www.parkrun.com i wydrukować indywidualny kod uczestnika. Kod zabieramy ze sobą na bieg. Każdy bieg zaczyna się o godzinie 9:00 i odbywa się na dystansie 5km.

Jeśli ktoś obawia się, że nie da rady - nie ma sprawy - będziemy głośno kibicować i dopingować. Ważne, żeby aktywnie zacząć weekend i zachęcić innych do ruchu ;-)

Do zobaczenia już w najbliższą sobotę.

Paweł Cecha wraz ze Szkolnym Klubem Wolotariuszy

Data dodania: 2021-10-07 19:41:17