74 uczniów naszej szkoły na Euroweeku!

Program skierowany jest do młodzieży, która chce rozwijać swoje umiejętności językowe oraz kształtować zdolności przywódcze.

Uczniowie doskonalili swoje umiejętności językowe w Międzygórzu w powiecie kłodzkim (woj. dolnośląskie). Warsztaty prowadzone były w języku angielskim przez szkoleniowców i wolontariuszy, m. in. z krajów Unii Europejskiej oraz Meksyku, Filipin i Indonezji. Nasza silna grupa przebywała pod opieką Anny Maleckiej, nauczycielki języka angielskiego oraz nauczycieli- wychowawców:

p. Małgorzaty Kapalczyk, p. Iwony Mruk, p. Violetty Dziuby oraz p. Izabeli Siwek. Jak przyznają panie, wolontariusze posiadają ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.
Nasi uczniowie aktywnie i z radością uczestniczyli w zajęciach przygotowanych przez wolontariuszy oraz otrzymali certyfikaty potwierdzające ich uczestnictwo w projekcie. Program Euroweek realizowany jest od ponad dwudziestu lat i uznawany jest przez młodzież i grono pedagogiczne za jeden z najciekawszych programów edukacyjnych w Polsce.
Udział w zajęciach pozwolił uczniom przełamać barierę językową. Teraz łatwiej i swobodniej rozmawiają w języku angielskim. Uczniowie poznali dużo nowych słówek angielskich i nawiązali nowe przyjaźnie. Zostali również przeszkoleni m. in. w zakresie prowadzenia negocjacji oraz autoprezentacji. Nasza szkoła już po raz trzeci brała udział w Euroweeku.

Data dodania: 2019-11-21 21:22:06
Data edycji: 2019-11-21 21:23:36