Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Konsultacje dla uczniów klas ósmych

Konsultacje dla uczniów klas ósmych

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie klas ósmych

Zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 14 maja 2020 r.  od dnia 25 maja 2020 r. uczniom klasy VIII naszej szkoły zapewniamy  konsultacje z nauczycielami prowadzącymi zajęcia edukacyjne, w szczególności z przedmiotów objętych egzaminem ósmoklasisty.

W związku ze wzrastającą liczbą zachorowań na Covid-19 w naszym regionie oraz  mając na uwadze bezpieczeństwo uczniów proponujemy konsultacje z nauczycielami  prowadzone online.  Konsultacje z przedmiotów egzaminacyjnych będą realizowane z uczniami indywidualnie lub w niewielkich grupach. 

  1. Harmonogram konsultacji

język polski- poniedziałek 13:00-13:45

język angielski- wtorek 13:00-13:45

matematyka- czwartek 13:00-13:45

  1. Zasady prowadzenia konsultacji:
  • Spotkania odbywać się będą poprzez aplikację Teams lub inny, wskazany przez ucznia komunikator (w razie trudności z dostępem do Teams).
  • Informację o potrzebie konsultacji należy wysłać poprzez dziennik elektroniczny do nauczyciela przedmiotu do godziny 15:00 w dniu poprzedzającym konsultację. Pozwoli to nauczycielowi na odpowiednie zorganizowanie spotkania na platformie oraz przygotowanie zajęć pod kątem dydaktycznym, w tym zaplanowanie treści i form pracy w zależności od oczekiwań oraz potrzeb uczniów.
  • Po zgłoszeniu przez ucznia chęci udziału w konsultacjach nauczyciel zorganizuje zajęcia indywidualne lub w niewielkiej grupie w aplikacji Teams. Po zalogowaniu się na platformę uczeń dołączy do zajęć poprzez kalendarz. W razie jakichkolwiek problemów nauczyciel udzieli wszelkich potrzebnych wskazówek.
Data dodania: 2020-05-22 16:18:41
Data edycji: 2020-05-24 15:36:18
Ilość wyświetleń: 1190

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej