Autor: I. Sikorska - Dymanus
Data: 07.06.2019r.

Rodzice naszych uczniów mają duży wpływ na życie szkoły. Chętnie włączają się w przedsięwzięcia przygotowywane przez nauczycieli. Często sami wychodzą z inicjatywą działań sprzyjających rozwojowi dzieci. Piknik rodzinny klasy IV a, który odbył się 7 czerwca na Trójkącie Trzech Cesarzy jest doskonałym tego przykładem. Głównym celem imprezy zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka oraz zakończenia roku szkolnego była integracja zespołu klasowego. Słoneczna pogoda, piękne otoczenie, liczne atrakcje (kiełbaski pieczone na ognisku, wyścig papierowych łódek, wytwarzanie kolorowych "glutków", grupowe wylegiwanie się na kocach, rozstrzygnięcie konkursu polonistycznego) sprawiły, że nikt się nie nudził i wszystkim dopisywały doskonałe humory. Dzieci po raz kolejny przekonały się, iż wspólna zabawa oraz aktywny wypoczynek to najlepsze sposoby na spędzanie wolnego czasu.