Autor: M. Kondracka
Data: 22.10.2018r.

Dnia 22 października w klasach I-III odbyła się już druga edycja pokazu mody jesiennej. Korytarz szkolny zamienił się w wielobarwny wybieg, po którym dumnie przechadzali się uczestnicy konkursu na najpiękniejszą stylizację jesienną. Uczniowie wspaniale zaprezentowali się w przepięknych kostiumach wykonanych z darów jesieni.

Ocenie podlegała stylizacja wraz z doborem odpowiednich rekwizytów jesiennych, ilość wykorzystanych materiałów naturalnych, inwencja twórcza oraz ogólne wrażenie artystyczne.

A oto zwycięzcy:
I miejsce ex aequo: Filip Baranowski oraz Julia Kulik
II miejsce ex aequo: Dagmara Kmita, Amelia Musiał, Nadia Pawelec i Wiktoria Szott
III miejsce ex aequo: Natalia Piotrowicz, Maja Kubicka i Laura Kowalczyk
Wyróżnienie otrzymali: Amelia Bakiera, Filip Mroczkowski oraz Aleksandra Gruczoł

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy !
Pragniemy również złożyć gorące podziękowania rodzicom za przygotowanie oryginalnych kostiumów dla swoich pociech.

Organizatorzy: mgr Agnieszka Janik- Wójcik i mgr Magdalena Kondracka