Autor: Barbara Jureczka
Data: 14.11.2018r.

Dnia 14.11.2018 r. grupa najstarszej młodzieży naszej szkoły z klas: 8a, 3a i 3b brała udział w warsztatach językowych w teatrze KOREZ w Katowicach. Celem warsztatów było doskonalenie umiejętności komunikowania się w języku angielskim z native speakerem. Było to kolejne spotkanie w ramach współpracy z Europejskim Programem Edukacyjnym Learning Without Borders.

Tym razem osobą prowadzącą warsztaty był Steve Bingham, wyjątkowa osobowość i niesłychanie zdolny muzyk grający na skrzypcach (elektrycznych również). Steve dostarczył nam sporo wrażeń językowych i muzycznych. Jego kunszt artystyczny możecie poznać surfując po Internecie, ponieważ jest tam sporo informacji o jego działalności muzycznej i utworów wykonywanych przez niego i jego zespół. Dowiedzieliśmy się również, że jego przygoda ze skrzypcami zaczęła się, gdy miał 7 lat. Można z pewnością powiedzieć, że w grze na skrzypcach jest mistrzem.

Ale tak jak z wieloma rzeczami w życiu bywa, na każdy rodzaj sukcesu trzeba sobie zapracować. Zatem i Wy, moi kochani, poszukajcie w sobie swoich talentów i do pracy, bo 7 lat to Wy już nie macie :)