Autor: Beata Ring

Zdrowe – nietrudne” to program edukacyjny kierowany do uczniów szkół podstawowych, którego organizatorem jest KUPIEC Spółka z o.o. Celem programu jest propagowanie wśród dzieci właściwego sposobu odżywiania, mającego pozytywny wpływ na zdrowie człowieka.

W ramach programu uczniowie klasy IIa przystąpili do konkursu. Rozpoczynając realizację zadań konkursowych. W trakcie pierwszych zajęć dzieci zapoznały się z zawartością paczki którą otrzymała klasa. Wymienialiśmy produkty zdrowe od niezdrowych, uczyliśmy się czytać składniki oraz wartości produktów. Poznawaliśmy Piramidę Zdrowego Żywienia. Była również degustacja pysznych wafli ryżowych.

Wiemy jak ważny jest zdrowy tryb życia dlatego zaczynamy spożywać posiłki smaczne i zdrowie.

#zdrowenietrudne

www.zdrowenietrudne.pl