Jarosław Zdanowicz
12.11.2017r. Tarnowskie Góry

To było wspaniałe niedzielne popołudnie dla naszych hokeistów. Tym razem drużyna wsparta dużą liczbą kibiców brała udział w Międzynarodowym Turnieju Pokoleń. Przez dwa dni rywalizowały w nim zespoły Oldboyów w kategoriach kobiet i mężczyzn. Do tej wspaniałej imprezy zostały zaproszone cztery zespoły dziecięce, które w imprezie towarzyszącej rozegrały swój mini turniej. W rywalizacji dzieci wystartowały KKS Kolejarz Gliwice, LUKS Jedynka Miasteczko Śląskie, UKHT Ósemka Tarnowskie Góry oraz nasz UKS Orlęta Sosnowie ( który w całości składa się z uczniów SP 15). Wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni pięknymi okolicznościowymi medalami bez względu na końcowy rezultat. Dla nas był to bardzo udany start na hali gdyż w końcowej nieoficjalnej klasyfikacji zajęliśmy I miejsce, wyprzedzając rywali z którymi dotychczas mieliśmy raczej ujemny bilans spotkań.