Jarosław Zdanowicz
Siemianowice Śląskie 27 kwietnia 2018r.

W piątkowe popołudnie rodzice hokeistów wraz ze swoimi pociechami udali się do Siemianowic na wspólne świętowanie na sportowo. Nasze pociechy po raz pierwszy miały okazję zobaczyć w akcji swoich rodziców. Naszą szkołę old.. reprezentowali: Pani Iwan oraz Panowie Barański, Pacek, Kucharski i Zdanowicz, wspierani czasami absolwentką Pauliną Jabłońską. Naszym akcjom z boku przyglądali się także Pani Piwnik i Pan Sznajder. Aby nie było kontuzji Gospodarze zgodzili się na eksperyment sportowy, połączyliśmy unihokeja z hokejem na trawie z odrobiną humoru. Zabawa była tak dobra iż rodzice zapomnieli umówić się na czas meczu z czego pierwsza połowa trwała 30 minut gdy pierwszy z zawodników zapytał "a właściwie to po ile gramy". Zarządzono przerwę i mogliśmy udać się na wspólnego grilla. W tym samym czasie dzieciaki rozgrywały swoje mecze maluszki z maluszkami i i 4 klasy z czwartymi. Ponieważ do przerwy nasi rodzice wygrywali 4-1 nastąpiła zmiana stron aby ustalić wynik końcowy spotkania. w drugiej połowie strzelali juz tylko sosnowiczanie i mecz zakończył się wynikiem 8-1 dla nas. Rewanż juz zapowiedziany.