Autor: Aleksandra Ryt
Data: 14.11.2017r.

14 listopada 2017 roku pierwszoklasiści brali udział w zajęciach przyrodniczych, które odbyły się w Leroy Merlin w Katowicach w ramach ogólnopolskiej akcji: „Dzieciaki – Sadzeniaki”. Jej celem jest uczenie dzieci pielęgnacji roślin i rozbudzanie w nich zainteresowań przyrodą. Najpierw pierwszaki słuchały ciekawostek o niezwykłych roślinach. Potem wszyscy udali się do szkółki sadzenia roślin ozdobnych. Samodzielnie posadzone kalanchoe dzieci mogły zabrać ze sobą do domów. Na zakończenie mali ogrodnicy otrzymali dyplomy oraz słodki poczęstunek. To była fantastyczna wycieczka do świata roślin. Serdecznie dziękujemy Dyrekcji sklepu Leroy Merlin za zaproszenie oraz pani Ani i Paulinie za niezwykle ciekawe przeprowadzenie zajęć.