Autor: Anna Malecka, Jarosław Zdanowicz

Co roku, w Sosnowcu organizowany jest turniej Agresja na Aut- gra i kibicowanie fair play. Reprezentacja szkoły piłki nożnej oraz kibice z klasy IVa i IVb w tym roku dołączyli do turnieju i to od razu odnosząc sukces. W pierwszej rywalizacji dostaliśmy się do finału - do ,,czwórki” najlepszych piłkarzy i kibiców z Sosnowca. W drugim etapie zajęliśmy III miejsce, wywalczyliśmy 1000zł dla szkoły na sprzęt sportowy oraz spotkanie z piłkarzami Zagłębia Sosnowiec dla naszych walecznych piłkarzy i ich kibiców. W drugim etapie wspierały nas cheerleaderki Mini Gimone, które pięknie prezentowały się w roli kibiców oraz były urozmaiceniem całej imprezy. Zawodnik naszej szkoły- Brian Malecki z kl.Vb został najlepszym piłkarzem całego turnieju. Zarówno nasi młodzi piłkarze, jak i kibice są bardzo zadowoleni z nagrody i już zbierają siły na udział w tej imprezie za rok. Bardzo dziękujemy rodzicowi naszych uczniów - panu Mariuszowi Pacek za pomoc w organizacji i wspieranie nas podczas turnieju.