Autor: Monika Płatos, Karolina Marcinkowska, Edyta Sikora
Data: 25.11.2017r.

Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest na całym świecie 25 listopada. W naszej szkole misie też miały swoje święto, a stało się to za sprawą Samorządu Uczniowskiego oraz świetlicy szkolnej. W piątek 24 listopada zaproszono wszystkich uczniów do wspólnej zabawy. W tym dniu misie i inni pluszowi przyjaciele przybyli wraz z uczniami do szkoły. Pluszowe maskotki towarzyszyły swoim opiekunom podczas przerw i na lekcjach. Głównym punktem święta były liczne konkursy i zabawy zorganizowane w świetlicy szkolnej. W czasie zabawy zostały wręczone dyplomy i nagrody uczniom, którzy uczestniczyli w konkursie plastycznym ‘Mój przyjaciel Miś”. Wybór był trudny, ponieważ wszystkie prace były piękne.

I miejsce – Nadia Jarno
II miejsce - Kinga Jarno i Laura Kowalczyk
III miejsce – Mateusz Oleś

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz pozostałym uczestnikom konkursu za wspaniałe prace.

Ten dzień był dla wszystkich wyjątkowy.