Autor: Agnieszka Janik-Wójcik oraz nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej
Data: 08.11.2017r.

Uczniowie naszej szkoły kolejny raz przyłączyli się do programu "Śniadanie Daje Moc" i 8 listopada, podobnie jak dzieci z pozostałych szkół w Polsce przygotowały wspólne śniadanie. W tym dniu królowały warzywa i owoce. Sałata, papryka, rzodkiewki, ogórki, pomidory, jabłka, gruszki czy banany stworzyły piękną paletę barw i tym samym wniosły do naszego dnia dużo koloru i witamin. Wspólne śniadanie smakowało tym bardziej, iż było zorganizowane w formie pikniku i pozwoliło na integrację wszystkich dzieci. Przygotowując swoje śniadanie, uczniowie kl. III a nie zapomnieli także o Mamach, które przybyły by towarzyszyć pociechom w tak wyjątkowym dniu. Oby zdrowe i wartościowe posiłki już zawsze stanowiły nieodłączny element diety, zarówno dzieci, jak i dorosłych. Rodzicom, którzy włączyli się w naszą akcję serdecznie dziękujemy za zaangażowanie.