Autor: M.Kondracka
Data: 24.11.2017r.

Dnia 24.11.2017r. uczniowie klas I-III uczestniczyli w pokazie multimedialnym, którego bohaterem były misie. Tradycyjnie wszyscy uczniowie przybyli tego dnia do szkoły ze swoimi ulubionymi misiowymi pluszakami. Dzieci poznały najstarsze misie polskiej i zagranicznej kinematografii oraz współczesnych misiowych bohaterów.

W czasie projekcji wyświetlone zostały fragmenty bajek: „Miś Uszatek”, „Miś Kudłatek”, „Coralgol”, „Przygody Kubusia Puchatka”, „Gumisie”, „Troskliwe misie”, „Niedźwiedzie polarne” oraz „ Miś Paddington”. Każda z opowieści była pouczająca i zawierała inny morał. Uczniowie nauczyli się jak ważna jest rola przyjaźni w życiu człowieka, zrozumieli, że łakomstwo nie popłaca oraz przekonali się do czego mogą doprowadzić zabawy w niebezpiecznych miejscach. Nie zabrakło uśmiechów i wzruszeń.

Organizatorami pokazu były p. M.Kondracka oraz p. K. Marcinkowska. Na zakończenie wszyscy pozowali ze swoimi misiami do wspólnego zdjęcia.