Autor: Beata Ring
Mysłowice

Klasa IIA brała udział w tegorocznej Zabawie Edukacyjnej pod hasłem „Bezpieczna droga do szkoły”.

Drużyny rywalizowały o puchar Prezydenta Miasta Mysłowice. Dzieci miały okazję sprawdzić swoje wiadomości w zadaniach edukacyjnych oraz wykazać się szybkością w konkurencjach sportowych.

Posiadana przez uczniów wiedza jest bardzo ważna dla ich bezpieczeństwa w szkole, w domu i na drodze.

Towarzyszyło nam hasło przewodnie zabawy „Przez ulicę przechodź żwawo, patrząc w lewo, patrząc w prawo”. Specjalnym gościem był Sznupek z którym dzieci ćwiczyły. Po wręczeniu dyplomu i upominków był czas na wspólny piknik klasy IIa przed halą widowiskowo – sportową. Na uczestników zabawy czekały pojazdy mysłowickich służb.

Dzieciom sprawiło to wiele radości