Autor: Anna Malecka, Edyta Sikora, Artur Kuś, Jarosław Zdanowicz
19.12.2017r. Sosnowiec

To była wspaniała wyprawa naszych kibiców i piłkarzy. 14 grudnia drużyna piłkarska w swojej grupie eliminacyjnej wygrała 1 i 2 zremisowała mecze. Jednak dzięki wspaniałemu wsparciu swoich kibiców awansowali do finału turnieju "Agresja na Aut". dalszy ciąg nastąpił we wtorek 19 grudnie gdzie w finale zmierzyły się sosnowieckie szkoły podstawowe nr 10, 15, 18 i 39. Każda ze szkół wystawiła wspaniałą grupę kibiców wspierającą swoich wspaniałych zawodników biegających po boisku. Naszej drużynie już tak łatwo nie poszło i w końcowej klasyfikacji zdobyli brązowy medal. Oprócz wspaniałego pucharu dla naszej szkoły i pięknych medali, cała nasza reprezentacja ( kibice także liczeni byli do klasyfikacji) otrzymała kupon na 1000 zł na sprzęt sportowy oraz wycieczkę na Stadion Ludowy i wspólny piknik z zawodnikami Zagłębia Sosnowiec.