Jarosław Zdanowicz
15.01.2018. Szkoła Podstawowa nr 15

I nowe debiuty w naszych szeregach.
W czwartkowe popołudnie do naszej szkoły przyjechały zespoły z Gliwic i Cieszyna, aby zmierzyć się z naszymi milusińskimi. Tym razem trenerzy umówili się że wystartują tylko dzieci nie starsze jak 3 klasa . My jako gospodarze wystawiliśmy trzy drużyny. Dwie drużyny składały się z dzieci oddziału przedszkolnego a jedną tworzyli nasi hokeiści z klas 3. Pierwsza drużyna to dziewczynki Kornelia Kucharska, Dorotka Piwnik i Sonia Tubek, druga składała się z Antosia Iwana, Antosia Wileczka i Filipa Baranowskiego, w trzeciej zagrali: Zuzanna Kowalczyk, Patrycja Gruszczyńska i Michał Gacek. Zabawy było co nie miara, zwłaszcza patrząc na nadrabianie braków technicznych sercem do walki. Dla celów informacyjnych turniej nazwany został Turniejem Skrzatów, a dla celów statystycznych nie patrząc na wyniki meczów wszyscy na końcu zdobyli pierwsze miejsce. Jednak dla celów czysto zabawowych podajemy końcową klasyfikację poniżej w zdjęciach. Trenerom tak bardzo podobały się zawody iż już się umówili na kolejne zawody w lutym, tym razem w Gliwicach.