Autor: M.Kondracka
Data: 21.03.2018r.

Z okazji pierwszego dnia wiosny uczniowie klasy 3C przygotowali dla swoich koleżanek i kolegów z klas I-III oraz zerówek bajkę pt. „Wiosny nie będzie...". Dzieci pięknie zaprezentowały się w wiosennych kostiumach. W programie pojawiły się piosenki: „ Kiedy przyjdzie wiosna”, „Wiosna śpi słodko” oraz optymistyczny utwór z repertuaru Skaldów pt. „Wiosna”.

Wszyscy odetchnęliśmy z ulgą kiedy wiosenny skrzat z pomocą kwiatów zdołał przepędzić złą Królową Lodu. Udało się również zbudzić zaklętą Panią Wiosnę, która spała uwięziona w lodowej grocie. Mocno trzymamy kciuki, aby wiosna na dobre zapanowała w naszym mieście.

Pragniemy gorąco podziękować rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie strojów dla swoich pociech.

Drugą część wiosennego spotkania stanowił quiz interaktywny sprawdzający znajomość wiosennych kwiatów oraz tradycji wielkanocnych. Za prawidłowe odpowiedzi uczestnicy otrzymywali punkty.

Mamy nadzieję, że miło spędziliście z nami czas.