Autor: Violetta Dziuba

Po powrocie z ferii zimowych na uczniów klasy IV c czekała miła niespodzianka. Ich sala lekcyjna zmieniła się nie do poznania. A wszystko to za sprawą wspaniałych rodziców, którzy inicjatywę o odnowieniu klasy podjęli na zebraniu, tuż przed feriami. Podczas ferii zimowych, gdy dzieci wypoczywały rodzice: pani Marlena Winkiel, państwo Anna i Jarosław Pawelec, państwo Violetta i Jarosław Mucha, pani Kamila Indyk, pani Monika Moś, pani Marta Tytko i pani Elżbieta Fudała, poświęcając swój prywatny czas pomalowali klasę. Na ścianach pojawiły się motywujące do pracy i nauki rysunki oraz napisy przypominające o klasowych zasadach zachowania. W oknach zamontowano rolety i powieszono piękne firanki. Rodzice zakupili do sali regał z praktycznymi wysuwanymi pudełkami dla każdego ucznia na przybory i podręczniki szkolne oraz zamontowali wieszaczki. Odnowione zostały też korkowe maty na klasowe dekoracje. Rośliny ozdobiono jednakowymi osłonkami, a na biurku stanęły pojemniki z przyborami do pisania i rysowania.

Uczniowie wraz z wychowawczynią bardzo dziękują Rodzicom za tak pięknie odnowioną salę.