Autor: Agnieszka Janik-Wójcik
Data: 19.01.2018

Dla uczniów klasy III a bal karnawałowy to dzień niezwykły, wyczekiwany przez wiele tygodni. 19 stycznia, jadalnia zamieniła się w salę balową, na ten dzień przystrojoną balonami i girlandami. Uczniowie klas III a mieli możliwość wspólnego potańczenia i pośpiewania wraz z rodzicami i babciami. Niezliczone księżniczki, motylki, kotki, pszczółki, policjanci, a także inne postacie z kreskówek opanowały na kilka godzin kolorową i pełną efektów świetlnych salę. Tegoroczny wodzirej – sympatyczny, przebojowy p. Janusz zrobił furorę, od samego początku rozgrzewał dzieci i rodziców do wspólnej zabawy i tańców. Były korowody, kółeczka i tańce w parach. Dzieci tańczyły i śpiewały wszystkie znane przeboje i świetnie się przy tym bawiły. Nie miały czasu na nudę. Atrakcji dostarczył także wybór najciekawszego przebrania. Na twarzach małych i dużych, młodszych i starszych tancerek i tancerzy gościł uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia. Na balu bawili się rodzice wraz z rodzeństwem naszych milusińskich. Wszyscy spisali się na medal, bo brali czynny udział w zabawach na parkiecie. Integracyjna zabawa dostarczyła wielu wrażeń i zadowolenia wszystkim uczestnikom zabawy.